Ми створюємо оптимальні технічні рішення

  • English
  • Українська
  • Русский

Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії «НІОХІМ» знаходиться в числі провідних інжинірингових компаній з проектування хімічних виробництв з одночасним забезпеченням екологічної та промислової безпеки підприємств. На сьогоднішній день ми є єдиною на території України і країн СНД установою, що здатна комплексно виконувати науково-дослідні, проектні та дослідно-конструкторські роботи зі створення та реконструкції виробництв кальцинованої соди, бікарбонату натрію (харчової соди) та інших продуктів основної хімії.

Протягом 95-ти років своєї історії інститут безперервно займається проблемами хімічного машинобудування і проектуванням передового апаратного забезпечення для галузі. За ці роки співробітниками ДУ «НІОХИМ» накопичено безцінний досвід, втілений в десятках виробничих підприємств, розташованих в різних країнах світу. Інститут ліцензований для виконання всього комплексу проектних робіт на території України, Російської Федерації, Білорусії, Узбекистану, Казахстану. Ведеться робота по розширенню переліку технічних повноважень інституту в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

У XXI-му столітті, коли пильну увагу світової громадськості приділяється енерго-і ресурсозберігаючим маловідходним технологіям, вкрай важливо проектувати добре оптимізовані виробництва. Керуючись сучасними стандартами, наші фахівці здатні запропонувати ефективні технічні рішення в області виробництва різної продукції основної хімії. В першу чергу, мова йде про базові та стратегічні напрями – кальцинованої і харчовій соді, кристалізаційної троні, хлориду кальцію, солях магнію, сульфату натрію, білої сажі, гідросульфіду натрію.

При виконанні робіт ДУ «НІОХИМ» може гарантувати не тільки високу надійність проектованих об’єктів, але також раціональне використання природних і енергетичних ресурсів. Ми співпрацюємо з перевіреними часом партнерами і прагнемо підтримувати імідж галузевих експертів в області створення і модернізації апаратного забезпечення виробництв основної хімії. До кадрового складу інституту входять висококваліфіковані проектувальники і науковці, що дозволяє виконувати широкий спектр інжинірингових робіт, які вимагають різнобічного опрацювання.