Ми створюємо оптимальні технічні рішення

  • English
  • Українська
  • Русский

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні партнери!

На період воєнного стану в Україні, з метою збереження нашого головного надбання – виробничого колективу – керівництво ДУ «НІОХІМ» прийняло рішення провести релокацію інституту з м. Харків до Західної частини України, де знаходиться наша філія – інститут Галургії.

Повідомляємо, що у рамках Державної програми підтримки релокації підприємств інститут розпочав роботу за новою адресою:                Івано-Франківська область, м. Калуш, вул. Фабрична, 5а.

Усі зобов’язання перед партнерами ГУ «НІОХІМ» будуть виконані в обумовлені контрактами терміни.

Актуальні контакти на час дії воєнного стану:

E-mail: soda@niochim.kharkov.ua
E-mail: Samar2000@ukr.net Ірина Григорівна Довгалюк, директор

Поштова адреса на час дії воєнного стану:
вул. Фабрична, 5а, м. Калуш, Івано-Франківська область, 77304

Юридична адреса (без змін):
вул. Мироносицька, 25, м. Харків, 61002

З повагою,
Ірина Григорівна Довгалюк,
Директор ГУ «НІОХІМ»

«… Не можна собі й уявити розвиненої промисловості без споживання соди»

Д.І. Менделєєв

Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії «НІОХІМ» знаходиться в числі провідних інжинірингових компаній з проектування хімічних виробництв з одночасним забезпеченням екологічної та промислової безпеки підприємств. На сьогоднішній день ми є єдиною на території України і країн СНД установою, що здатна комплексно виконувати науково-дослідні, проектні та дослідно-конструкторські роботи зі створення та реконструкції виробництв кальцинованої соди, бікарбонату натрію (харчової соди) та інших продуктів основної хімії. Крім того, НІОХІМ спільно з провідними підрядними компаніями світу здійснює реалізацію проектів «під ключ».

МАПА ПРОЕКТІВ НІОХІМ

НАШІ ПАРТНЕРИ